CASADA REZİDANS PROJESİ HAKKINDA

Casada 4.Levent 9620 projesi, Casada Yapı tarafından İstanbul Kağıthane Çeliktepe Mahallesi'nde 1.700 m2 arazi alanı üzerinde tek blok olarak hayata geçti. Projede 150 konut yer alıyor. 1+0, 1+1 ve 2+1 daire tiplerinden oluşuyor.
Casada 4.Levent 9620'nin sosyal donatıları arasında, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, fitness center, spor salonu, sosyal tesis alanı, cafe, yeşil alan, özel peyzaj düzenlemesi, yürüyüş alanı bulunmaktadır.

Yükseklerde olmak isteyenlerin ADRESİ.
Şirketimizin ana ilkeleri, önce insan, kalite, sonra müşteri memnuniyeti,en son kazançtır.
Her mutlu müşteri bizim en büyük sermayemizdir. Müşterilerimiz varsa biz varız. Kendini ÖNEMSEYENLERİN ve yükseklerde olmak isteyenlerin YENİ ADRESİ. “Mükemmellik” Kalite standartlarında ve yönetimsel öngörülerle en son gelişmeler takip edilerek daima yüksek kalite sağlanmaktadır.Amacımız yapılanmayan özel yapıları yapmak, meslekte ilkleri başarmaktır.
“Yenilik” CASADA, esas sözleşmesinde tanımlanan ana faaliyet konularını devam ettirebilmek ve hep bir adım önde olabilmek için personelin eğitimi dahil her türlü alternatifi araştırır.
“Güvenlik” “Sistemden veya planlamadan kaynaklanabilecek” her türlü kazaya karşı gerekli önlemleri zamanında almak CASADA politikası için hem bir hedef hem de başarı kriteridir.
© 1997 Artum Yapı Gayrimenkul | Casada | Hakkında | İletişim